PŘÍSTROJOVÉ VYBAVENÍ

Rtg, usg, elektrokauter, otoskop, horkovzdušný sterilizátor, operační stůl, vyšetřovací stůl, 2x operační světla, hospitalizační box, laboratorní mikroskop, laboratorní odstředivka,  chirurgické instrumentárium Aesculab,  chirurgická odsávačka, inkubátor,holící strojek,  infuzní pumpa, 2x lineární dávkovač, inhalační anestezie, kardiomonitor, digitální váha pro velká zvířata, digitální váha pro malá zvířata. Operace pro které nemáme na naší pobočce odpovídající vybavení, provádíme na pobočkách, které jsou připravené pro složitější a náročnější nároky. Naše kliniky a nemocnice disponují veškerým potřebným moderním vybavením, včetně například počítačové tomografie (CT).

Odsávačka

Odsávačky jsou nezbytné k mnoha zákrokům jako zprůchodnění dýchacích cest při operacích břicha a hrudníku.

Na klinikách a v nemocnicích používáme výkonné skiaskopické přístroje s C-ramenem. Využití má v ortopedii a u neurochirurgických zákroků. Příkladem může být také přesná lokalizace vyhřezlé meziobratlové ploténky a zejména u operací páteře.

Elektrokauter

Elektrický skalpel, který umožňuje zrychlit zákrok bez krvácení. Na všech našich pracovištích je k dispozici obvykle ve dvou variantách, elektrokauterů máme tedy k dispozici desítky. Jeho použití je pro nás samozřejmostí téměř u každé chirurgie.

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • RSS Social Icon